září 2023

Tělovýchovná jednota Řepín, z.s.Tělovýchovná jednota Sokol Tišice, z.s.
1:22
út 5. 9. 2023 17:00 @ Řepín, OP mladší žáci sk.A, 1. kolo
Tělovýchovná jednota Sokol Tišice, z.s.SK LABSKÝ KOSTELEC, z.s.
2:8
út 12. 9. 2023 17:00 @ Tišice, OP mladší žáci sk.A, 2. kolo
VOLNO - VOLNÝ LOSTělovýchovná jednota Sokol Tišice, z.s.
– : –
ne 17. 9. 2023 15:30 @ tráva, OP mladší žáci sk.A, 3. kolo
Tělovýchovná jednota Sokol Tišice, z.s.FK PŠOVKA MĚLNÍK B
1:3
so 23. 9. 2023 15:00 @ Tišice, OP mladší žáci sk.A, 4. kolo

říjen 2023

FK Mělník 1909 BTělovýchovná jednota Sokol Tišice, z.s.
3:1
čt 5. 10. 2023 17:00 @ Na Polabí, OP mladší žáci sk.A, 5. kolo
FK Vysoká z.s.Tělovýchovná jednota Sokol Tišice, z.s.
3:3
ne 8. 10. 2023 10:00 @ FK Vysoká, OP mladší žáci sk.A, 6. kolo
Tělovýchovná jednota Sokol Tišice, z.s.Tělovýchovná jednota Sokol Libiš, z.s.
1:11
so 14. 10. 2023 9:30 @ Tišice, OP mladší žáci sk.A, 7. kolo
SK LABSKÝ KOSTELEC, z.s.Tělovýchovná jednota Sokol Tišice, z.s.
9:3
út 24. 10. 2023 16:30 @ SK Labský Kostelec, OP mladší žáci sk.A, 9. kolo

duben 2024

TJ Byšice, z.s.Tělovýchovná jednota Sokol Tišice, z.s.
6:0
ne 7. 4. 2024 13:30 @ tráva, Žáci - mladší Okresní přebor skupina o umístění, 4. kolo
Tělovýchovná jednota Sokol Tišice, z.s.FK Kralupy 1901,z.s.
2:3
so 13. 4. 2024 9:30 @ Tišice, Žáci - mladší Okresní přebor skupina o umístění, 5. kolo
FK Mělník 1909 BTělovýchovná jednota Sokol Tišice, z.s.
3:4
so 20. 4. 2024 13:00 @ Na Polabí, Žáci - mladší Okresní přebor skupina o umístění, 6. kolo
FK Vysoká z.s.Tělovýchovná jednota Sokol Tišice, z.s.
3:2
st 24. 4. 2024 17:30 @ FK Vysoká, Žáci - mladší Okresní přebor skupina o umístění, 1. kolo
Tělovýchovná jednota Sokol Tišice, z.s.SK Vojkovice, z.s.
4:1
so 27. 4. 2024 9:30 @ Tišice, Žáci - mladší Okresní přebor skupina o umístění, 7. kolo

květen 2024

Tělovýchovná jednota Sokol Tišice, z.s.FK Vysoká z.s.
2:4
čt 2. 5. 2024 17:00 @ Tišice, Žáci - mladší Okresní přebor skupina o umístění, 8. kolo
Tělovýchovná jednota Sokol Tišice, z.s.Tělovýchovná jednota Vltavan Chvatěruby, z.s.
3:3
so 11. 5. 2024 9:30 @ Tišice, Žáci - mladší Okresní přebor skupina o umístění, 9. kolo
TJ Slovan Horní Beřkovice z.s.Tělovýchovná jednota Sokol Tišice, z.s.
3:0
pá 17. 5. 2024 17:30 @ Horní Beřkovice, Žáci - mladší Okresní přebor skupina o umístění, 10. kolo
Tělovýchovná jednota Sokol Tišice, z.s.TJ Byšice, z.s.
4:6
st 29. 5. 2024 17:30 @ Tišice, Žáci - mladší Okresní přebor skupina o umístění, 11. kolo

červen 2024

FK Kralupy 1901,z.s.Tělovýchovná jednota Sokol Tišice, z.s.
1:1
čt 6. 6. 2024 17:30 @ FK Kralupy 1901, Žáci - mladší Okresní přebor skupina o umístění, 12. kolo
Tělovýchovná jednota Sokol Tišice, z.s.FK Mělník 1909 B
11:0
so 8. 6. 2024 9:30 @ Tišice, Žáci - mladší Okresní přebor skupina o umístění, 13. kolo
SK Vojkovice, z.s.Tělovýchovná jednota Sokol Tišice, z.s.
1:7
so 15. 6. 2024 14:30 @ Vojkovice, Žáci - mladší Okresní přebor skupina o umístění, 14. kolo