33_20230820_151305.jpg

Nová sezóna začíná mužům

Tišičtí muži vstupují do nového ročníku v neděli 20. srpna.

V neděli 20. srpna se pro Tišické začne nový ročník okresního přeboru. Naši hráči zkusí oplatit loňské dvě porážky hostům z Velkého Borku.
S týmem se rozloučila leganda Míra „Brody“ Brodský, který odehraje svou definitivní tečku v sobotu 16. září v rámci oslav 90. výročí založení klubu. S koncem hráčské také koketoval Ondra „Poky“ Pokorný, který ale ještě v letošním roce týmu vypomůže. Štěstí zkoušel v spojeném týmu EMĚ a FC Mělník brankář Filip Schneider, ale těsně před začátkem soutěže se vrátil zpět do Tišic. Finalizujeme příchod do branky v podobě Michala Hádka, který již v našem dresu působil. Největší posilou je Jakub Wulkan, který se do Tišic přestěhoval a na hřiště to má co by kamenem dohodil :-D Snad mu jeho rozhodcovské povinnosti ve vyšších soutěžích umožní odehrát v našem dresu co nejvíce zápasů. Kuba k nám přišel z pražského Unionu Strašnice.
Velkým cílem je opět na hřiště dostat co nejvíce mladíků z dorostu. Každým rokem stárneme a nebojím se predikovat, že budeme v celém přeboru suverénně nejstarší. Snad se nám budou vyhýbat zranění a pokusíme se ještě vylepšit loňské čtvrté místo.
Fotbalu zdar